Facebook Mynet Çanak Okey Hileleri; Facebook ile yeniden tasarlanan mynet çanak okey oyunu daha gelişmiş özellikleri ile bizlerin hizmetindeyken bu oyunun hilelerini biliyormusunuz?

Kullanıcılarına ücretsiz olarak sesli chat hizmeti sunan sitemiz siz değerli seslichat odaları ile kullanıcılarımızı sadece sohbet ettirmiyor aynı zamanda bilimden teknolojiye teknolojiden sağlığa sağlıktan güncel haberlere güncel haberlerden internet gündemindeki önemli gelişmelere kadar birçok ayrı sektördeki önemli gelişmeleri anasayfasındaki yayınladığı makalelerle siz değerli kullanıcılarımıza ulaştırmakta.

Son dönemde internet kullanıcıları tarafından bir hayli popüler olan facebook mynet çanak okey oyunu potansiyel açısıden geniş özellik yelpazesine sahip olsada bu oyundaki yapılan hileler birçok kullanıcının ortak sorunu haline gelmiştir. Şimdi siz değerli kullanıcılarımız için bu konuda kapsamlı bir değerlendirme yapacağız.

Bilindiği gibi Mynet’in çanak okey oyunu okeyi son zamanlarda dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi olan Facebook tarafından baştan aşşağıya yeniden tasarlanarak daha güzel ve eğlenceli hale getirilmiştir.

Bizim tahminimize göre bu eğlenceli okey oyununu bir çoğunuz oynamaktasınız. Kaldıki bizde boş zamanlarımızda stres atmak için bu oyunu zaman zaman oynamaktayız. Doğrusu çok eğlenceli gerçeği andıran taş sesleri hediyeleri falan yani…
Herneyse gelelim asıl konumuza Facebook Çanak Okey Hiilesi bu olaydan eminİm ki bir çok kişi şilayetçi durumda.Benim şahsen gördüğüm kadarıyla iki şekilde hilesi bulunmakta bu oyunun.

1. İlk olarak basit hile‘si olan oyuna birden fazla ( 8 ) adet fake yani sahte kullanıcı koymak. Bunu yapmak çok zor değil, bir çok şekillerde kolayca birden fazla hesap açabilirsiniz.

2. Asıl sinir bozucu ve insana gına getiren hile ise, oyun oynarken başka birisinin masadaki kişilerin ellerini istediği gibi kontrol etmesi. Buna kendim bir gün okey oynarken şahit oldum. Adamın birisi geldi ve bana ; senin puanın çok diğerleri kazansın biraz da diyerek elimdeki Okey‘i alıp yandaki oyuncuya attı. Noluyo lan dedim, şaşırdım.

Bu da yetmezmiş gibi elimdeki taşların sayısı arttı oyunda bitmem imkansız hale geldi. Bu aynı olaya defalarca rastladım son zamanlarda…

Elbette her sistemde olduğu gibi çanak okeyde de adminler ve yöneticiler bulunmaktalar. Ancak bu oyunu haddinden çok kişi oynadığı için herkese yardım etmeleri çok zor bir durum olsa gerek. Ama unutmayın ki bu gibi olaylar için de gizli adminler kontrol etmekteler. Bunada kendim şahsen şahit oldum, bir arkadaşım aynı masaya dört fake oyuncu koyduğunda admin tarafından tüm facebook adresleri yasaklandı.

İşte bu herkesin eline mudahele edilen program hakkında diceğim, ben bu programı buldum bulcam gibi çok az kaldı. Programın Google’da indirilebilir olduğunu ve ücretli olduğunu duydum. Bu program elime geçtiği zaman anasayfamızda siz kullanıcılarımza ücretsiz yayınlarak paylaşılacaktır. Bu konuda sorularınız veya fikirleriniz var ise yorumlarınızı bekliyorum.

Yok arkadaş benim işim olmaz, facebook okeyle falan diyorsanız, sesli chat odaları‘mıza bağlanarak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Sitemiz kullanıcılarına ücret talebinde bulunmadan seslichat hizmeti sunar. Herşey sitemizin chat paneline herhangi bir rumuz yazarak girişi tıklamanız kadar basit ve kolaylıkla başlamaktadır. Hoş seslichat‘ler ve eğlenceli vakitler dileriz…

Sesli sohbet sitemizin başka bir yazısı olan Sesli Chat Siteleri Sorunları başlıklı makalemizde Aktivex denetimi, Sesli Chat Aktivex ve Sesli Chat Siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler : , , , , , , , , , , , , , ,
Sesli Sohbet, Seslisohbet, Sesli Chat, Seslichat, www.VayAlem.Com

Benzer Makaleler

Yorumlar
3 adet yorum yapılmış »
  1. Serkan 3 sene önce yorum yaptı.

    selam

  2. Serkan 3 sene önce yorum yaptı.

    Öyle bir program varmıki

  3. Serkan 3 sene önce yorum yaptı.

Yorum bırakın