Türkiye’nin en kaliteli görüntülü konuşma sitesi olan www.vayalem.com sitemize hoş geldiniz. Görüntülü konuşma sitesi olan sitemizde, sohbet, müzik, yarışma, eğlence, oyun ve izdivaç olmak üzere birbirinden eğlenceli etkinlikler ve doyumsuz bir sohbet ortamı sizi bekliyor. Sitemizin yüksek ses ve görüntü kalitesine sahip olan sesli sohbet hizmeti veren odalar üzerinden sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerden günün her saati kesintisiz olarak faydalanabilirsiniz. Ayrıca, www.vayalem.com sitemizde sunduğumuz tüm hizmetler ücretsiz olarak sunulmaktadır. Siz değerli kullanıcılarımıza ücretsiz olarak sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilmeniz için alttaki işlemleri gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Görüntülü Konuşma Kullanım Koşulları :

Görüntülü konuşma sitemiz www.vayalem.com sitemizin doğru ve sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için paylaşacağımız bilgileri sonuna kadar dikkatli bir şekilde okumanız gerekmektedir. Görüntülü konuşma mekanımız vayalem.com sitemizin sunduğu hizmetlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar, ilk olarak ana sayfadaki sesli sohbet girişine tıklamalıdır. Daha sonra, rumuz bölümüne rumuz bilgileri girilip giriş yap butonuna tıklamanız gerekiyor. Bu aşamadan sonra görüntülü konuşma sitemizin sesli chat odalarının bulunduğu alana erişim sağlayacaksınız. Görüntülü konuşma odaları içerisine giriş yapabilmeniz için bilgisayarınıza aktivex denetimi programını yüklemeniz gerekiyor.

Görüntülü Konuşma Siteleri, www.vayalem.com

Aktivex denetimi programını yönergeleri takip ederek kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Yükleme işlemini tamamladıktan sonra, görüntülü konuşma odaları içerisine otomatik olarak bağlanacaksınız. Yükleme işlemini ilk girişinizde sadece bir kez yapmanız yeterli olup, daha sonraki girişlerinizde yükleme yapmanıza gerek yoktur. Ayrıca, aktivex denetimi tamamen zararsız bir program olup, içeriğinde virüs gibi zararlı yazılımlar barındırmaz. Bu nedenle yükleme işlemini herhangi bir endişe içerisine girmeden gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Görüntülü konuşma siteleri içerisine giriş yaparken aktivex denetimi dışında dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur kullandığınız tarayıcıdır.

Görüntülü konuşma sitemiz kullanıcılarına Speakychat oda sistemi üzerinden hizmet vermektedir. Speakychat oda sistemi sadece Internet Explorer tarayıcısı tarafından desteklenen bir sistemdir. Bu nedenle görüntülü konuşma sitemize girişlerinizi Internet Explorer tarayıcısı kullanarak yapmanız gerekiyor. Belirttiğimiz tarayıcı dışında farklı bir tarayıcı kullanan kullanıcılar, aktivex yükleseler dahi görüntülü konuşma odaları içerisine bağlanamazlar. Bu nedenle kullandığınız tarayıcıya dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Ortak kültürlerin buluşma noktası olan görüntülü konuşma sitesi www.vayalem.com ailesi olarak, sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımıza bizi tercih ettikleri için teşekkür eder, saygı ve sevgi içerisinde iyi sohbetler dileriz.

Sesli sohbet sitemizin başka bir yazısı olan Üyeliksiz Görüntülü Sohbet başlıklı makalemizde Görüntülü Sesli Sohbet, Görüntülü sohbet ve Görüntülü Sohbet Odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler : , , , , , , , , , ,
Sesli Sohbet, Seslisohbet, Sesli Chat, Seslichat, www.VayAlem.Com

Benzer Makaleler

Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı. Neden ilk yorumu yazmayasın ki?
Yorum bırakın