Sesli Sohbet isimleri, Sesli Sohbet, Sesli Sohbet Siteleri İsimleri, Sesli isim, Seslisohbet, Sesli Site İsimleri.

Kullanıcılarına ücretsiz olarak sesli sohbet hizmeti veren www.VayAlem.Com’a hoşgeldiniz. Bu makalemizde, siz değerli kullanıcılarımıza sesli sohbet isimlerinden bahsedeceğiz.

Bildiğiniz üzere, sesli sohbet sektöründe binlerce sesli sohbet sitesi bulunuyor. Artık tescil edilen domainlerin sayısı okadar arttıki, tescil edilmeyen orjinal ve kaliteli domain yok diyebiliriz. Bu durumun tabiki bir nedeni var.

Sesli Sohbet isimleri

Sesli sohbet isimleri’nin bukadar artmasının en önemli nedeni, sesli siteler’in popüleritesinin yükselmesi ve globalleşmesidir. Birçok sesli site isminin büyük sitelerin takliti olduğunu görmekteyiz. Uzun dönem profesyonel ve istikrarlı çalışmalar ile sektör temsilcisi siteler arasına giren, günlük tekil hit oranı ve online kullanıcı potansiyeli itibari ile büyük olarak nitelendirilen bu domainlerin taklit edilmesinin nedeni Google üzerinden kullanıcı kazanmaktır. Tabiki birde sadece site ismi ile o sitenin büyüdüğünü zannederek o siteye benzer alan adı tescil eden embesil site sahipleride yok diyemeyiz.

Özellikle sesli, seslisohbet ve seslichat kelimelerinde yoğunlaşan sesli site isimleri’nin birbirleriyle benzerliği okadar fazladırki.. Örneklendirecek olur isek. Seslidunya.com sektörümüzün en büyük seslisohbet sitesidir. Fakat bu siteye taklit olarak tescil edilen alan adları ise; seslidunyam.com, seslidunyamiz.com, sesli-dunya.com, eseslidunya.com, seslidunyamiz.com, seslidunyalar.com, dunyasesli.com, seslidunyadayiz.com, seslidedunya.com, seslidunyalar.com bunlar sadece bizim hafızamızda yer edinen bir kaçı.. Daha bu domainlere benzer 100’e yakın domain bulunuyor.

Biz vayalem.com ailesi olarak, kaliteye ve orjinalliğe önem vermekteyiz. Bakın vayalem herhangi bir alan adının benzeri değil, tamamen kendine has orjinal bir domaindir. Kimseyi taklit etmez aksine taklit edilir. Bunun en büyük ispatı, vayalem.org, vayalem.biz gibi vayalem kelimesinin uzantısı olan domainlerin başka seslisohbet siteleri tarafından tescil edilmesidir. Bahsettiğimiz bu uzantılara girdiğiniz zaman www.vayalem.com’dan bağımsız olan başka sitelere yönlendirildiğinizi göreceksinizdir.

Sesli Sohbet Burada

Peki neden sesli ile alakalı bir domain değilde vayalem’i yarattık? Bu konuyu merak eden ve şahsıma hemen hemen 3 yıla yaklaşan zaman periyotunda yüzlerce kullanıcı yöneltti. Hepsinede verdiğim cevap aynı oldu. Vayalem’in hedefi diğer sitelerden farklıdır. Vayalem her nekadar sesli sohbet hizmeti veren bir arkadaşlık portalı olarak görünsede, anasayfasında yapacağı yatırımlarla bambaşka bir kimliğe bürünecektir. Sesli ile alakalı bir domain açmış olsaydık, muhtemelen sıradan ve başka bir sitenin taklidi olacaktık. Ama vayalem ile hafızalarda yer edindiğimizden şüphemiz yok.

Profesyonel olarak yürüttüğümüz SEO optimizasyone çalışmaları ile Google’a sektör temsilcisi kelimelerde TOP 10’a girmiş bulunmaktayız. Anasayfamızda yapacağımız radikal değişikliklerle kullanıcılarımıza, video paylaşımı, oyun, forum gibi hizmetlerde vereceğiz. Böylelikle sesli sohbet panelimizde sohbet ederek zaman geçiren kullanıcılarımız, anasayfamızdaki hizmetlerimizdende faydalanarak eğllenceye doyacak.

Etiketler : , , , , ,
Sesli Sohbet, Seslisohbet, Sesli Chat, Seslichat, www.VayAlem.Com

Benzer Makaleler

Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı. Neden ilk yorumu yazmayasın ki?
Yorum bırakın