Sümela nın şifresi: Temel Filmini Full izle, Sümela nın şifresi: Temel Filmini Full HD izle, Sümela nın şifresi: Temel Filmi, Sümela nın şifresi: Temel Filmini izle, Sümela nın şifresi: Temel Filmini Seyret, Sümela nın şifresi: Temel Filmini Online izle, Sümela nın şifresi: Temel Filmini Tek Parça izle, Sümela nın şifresi: Temel Filmi Konusu, Sümela nın şifresi: Temel Filmi Nezaman, Sümela nın şifresi: Temel Filmi Vizyon Saatleri, Sümela nın şifresi: Temel Filmi Oyuncuları, Vizyondaki Filmler, Sümela nın şifresi: Temel

Sümela nın şifresi: Temel Filmini Full izle; 16 Aralık 2011 tarihinde sinemalarda vizyona giren Sümela nın şifresi: Temel Full Filmini izle‘mek için lütfen linke tıklayınız.

Sümela nın şifresi: Temel Filmi Konusu;

Sinema severler ve komedi tutkunları için harkia bir yapım olan ve sinemalarda vizyona giren izleyicilerin tam not verdiği Sümela nın şifresi: Temel Filmi izleyicilerini kahkaha dolu dakikalar bekliyor. Temel’in hayalleri yüzünden alay konusu olması, Sümela manastrında intihar etmek isteyen arkadaşını intihardan vazgeçirmek isterken Sümela’daki hazinenin peşine düşerek hayallerini gerçekleştirmek ve sevdiği kıza kavuşmak için yaşadıklarını konu alıyor.

“Hayalleri ve hayattaki amaçları yüzünden, Karadeniz de bile herkesin dalga geçtiği fakir Temel, Trabzon un en köklü ve zengin ailelerinden Yücesoyların Zuhal e aşıktır ama babası Hıdır Yücesoy, kızını Temel e vermez. Temel, sevdiği kızı da alamayınca yıkılmıştır. Tam bu sırada, arkadaşı Turgay ın Sümela manastırı nın çatısına çıkarak intihar etmeye kalkıştığı haberini alır. Arkadaşını intihardan vazgeçirmek üzere Sümela Manastırı nın çatısına çıkar. Ancak kendisi intihar etmeye karar verir. Polisler tarafından aşağıya indirilen Temel, polisin, Sümela ya hazine aramak için çıksanız anlayacağım, intihar için çıkılır mı diye sormasıyla birlikte Sümela daki olası hazineye odaklanır. Temel‘in tek hedefi artık Sümela nın şifresini çözüp kutsal hazineyi bularak, hem sevdiği kızı almak hem de herkese kendini ispatlamaktır.”

Sümela nın Şifresi: Temel Fragmanı;

Tür: Komedi, Macera

Yönetmen: Adem Kılıç

Oyuncular: Altan Erkekli, Salih Kalyon, Gizem Güven, Zafer Ergin, Cansu Demirci, Ruhi Sarı, Alper Kul, Ali Düşenkalkar, Tarık Ünlüoğlu, Necip Memili, Duygu Şen, Erdem Baş

Yapım: Türkiye / 2011

Süre: 90 dk.

Vizyon Tarihi: 16 Aralık 2011

Sesli sohbet sitemizin başka bir yazısı olan Yahşi Cazibe Yeni Bölümleri başlıklı makalemizde Cazibe, Dizi Fragmanları ve Kemal hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,
Sesli Sohbet, Seslisohbet, Sesli Chat, Seslichat, www.VayAlem.Com

Benzer Makaleler

Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı. Neden ilk yorumu yazmayasın ki?
Yorum bırakın