Ukrayna Seslisohbet; Dünya genelindeki sesli sohbet konularımız devam ediyor. Sıradaki ülkemiz Ukrayna. Şimdi sizlere ülkenin tanıtımını ve Ukrayna seslisohbet değerlendirmesini yapacağız.

Ukrayna Hakkında Bilgi

Karadeniz’in kuzey kıyısında yer alan Ukrayna, 1991 yılında Rusya’dan ayrılarak bağımsızlığını ilan etmiş bir ülkedir. Ukrayna’nın başkenti Kiev’dir. Resmi dilin Ukraynaca olduğu ülke’de Rusça’da herkes tarafından bilinir. Donetsk, Harkov ve Odesa Ukrayna’daki diğer büyük şehirlerdir. Ülkenin nüfusu yaklaşık 48 milyondur ve bu nüfusun %78 ini Ukrain, %17 si Rus, geri kalan bölümü de farklı azınlıklar oluşturmaktadır. Ülkede Tipik Karadeniz iklimi hakimdir.

Ukraynalılar internet‘e düşkün bir millettir. Ülkede internet kullanımı bir hayli yaygındır. Birçok Ukrayna vatandaşı internete girerek sesli sohbet etmektedir.

Biz www.VayAlem.Com ailesi olarak web sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımıza ücretsiz seslisohbet hizmeti verdiğimizi belirtmek isteriz.

Ukrayna’dan sitemize giriş yapan ukraynalı kullanıcılarla tanışarak sesli kameralı sohbet etmek istiyorsanız, yukardaki resime tıklayarak sesli sohbet girişi‘mizden günün her saati hizmet veren sesli sohbet odaları‘mıza bağlanabilirsiniz. Saygı ve sevgi içerisinde iyi sohbetler dileriz.

Etiketler : , , , , , , , , , , , , , ,
Sesli Sohbet, Seslisohbet, Sesli Chat, Seslichat, www.VayAlem.Com

Benzer Makaleler

Yorumlar
Şimdiye kadar bir yorum yapıldı, neden ikincisini sen yapmıyorsun?
  1. @kAriZmA 4 sene önce yorum yaptı.

    Ukrayna seslisohbet makalemizle ilgili yorumlarınızı buraya yapabilirsiniz.

Yorum bırakın